Komplet prążkowany LA Puntadas to świetny wybór na jesień, który łączy wygodę i modny, sportowy styl w codziennych stylizacjach. Wykonany z elastycznego, prążkowanego materiału, zapewnia komfort noszenia i swobodę ruchów, a jednocześnie wygląda nowocześnie i stylowo.
Bluzka na długi rękaw z zabudowanym dekoltem posiada pionowe przeszycie w talii, które optycznie wydłuża sylwetkę. Spodnie ze zwężaną nogawką i gumką w pasie idealnie komponują się z bluzką, tworząc spójny i wygodny zestaw, który można nosić zarówno razem, jak i osobno, łącząc z innymi elementami garderoby.
Komplet prążkowany LA Puntadas to must-have w jesiennej szafie, który pozwala łączyć wygodę z modnym designem.
Zobacz też inne komplety i dresy dostępne w zakładce Komplety na MadamRock, które umożliwią tworzenie różnorodnych, stylowych outfitów.
Komplet produkcji polskiej.
Skład:
95% Bawełna
5% Elastan
Rozmiar uniwersalny
Wymiary:
Bluzka:
Długość całkowita: 64 cm
Obwód w biuście: 42 cm x2 ( max. 47 cm x2 )
Obwód na dole: 45 cm x2 ( max. 48 cm x2 )
Długość rękawa wew.: 51 cm
Spodnie:
Długość całkowita: 91 cm
Obwód w pasie: 36 cm x2 ( max. 45 cm x2 )
Obwód w biodrach: 50 cm x2 ( max. 57 cm x2 )
Długość nogawki wew.: 67 cm
Długość nogawki zew.: 91 cm
Stan: 32 cm
WYMIARY MODELKI
Wzrost 168 cm
Szerokość w biuście 88 cm
Szerokość w talii 64 cm
Szerokość w biodrach 90 cm






























































